Hostinga plāni un cenas

Hostinga plāni ir optimizēti jaunākajām satura vadības sistēmām (CMS) un interneta veikaliem: WordPress, Joomla, Drupal, Magento, OpenCart un citiem. Jūsu mājaslapa būs ātrāka, drošāka un stabilāka kā jebkur citur.

Kā izvēlēties labāko web hostingu?

Profesionāļiem, kuri ar tīmekļa vietņu izstrādi un uzturēšanu saskaras ikdienā, atbildēt uz šo jautājumu nebūt nav grūti – viņi ar itin lielu precizitāti spēj noteikt gan to, kuri no tirgū piedāvātajiem pakalpojumiem ir kvalitatīvi, gan to, kuri varētu sagādāt problēmas. Taču tiem ļaudīm, kuri ar jēdzienu “web hostings” saskaras pirmo reizi, der iepazīties ar dažiem padomiem, kā izvēlēties viskvalitatīvāko hostinga servisu. Un, starp citu, kvalitāte nenozīmē tikai nepārtrauktu tīmekļa vietnes pieejamību.

Ja runājam par web uzturēšanu, lielais vairums tīmekļa vietņu īpašnieku par kvalitatīvu uzskata tādu hostingu, kuram allaž pieejams ātrs un atsaucīgs tehniskā atbalsta dienests. Tomēr tie nav vienīgie kritēriji, pēc kuriem vajadzētu vadīties, izvēloties web hostinga pakalpojumus. Jaunie censoņi šajā nozarē tīmekļa vietnes uzturēšanas pakalpojuma izvēli bieži vien novērtē nepienācīgi. Lai gan sākotnēji varētu nodomāt, ka mājaslapa ir un paliek mājaslapa un ka nav svarīgi, kā un kur tā tiek uzturēta, nekvalitatīvs web hostinga pakalpojums var radīt pamatīgas galvassāpes. Lai nodrošinātu, ka tiek izvēlēts vispiemērotākais risinājums uzņēmuma mājaslapas uzturēšanai, ir vērts uzklausīt sava web izstrādātāja ieteikumus.

Labs tīmekļa vietņu izstrādātājs spēs sniegt vērtīgus ieteikumus par web hostinga izvēli, vadoties pēc savas pieredzes un ņemot vērā jūsu budžetu. Un, lai gan nereti šajā jautājumā pēc padoma tiek vaicāts draugiem vai kolēģiem, ir vērts paturēt prātā, ka tas pakalpojums, kas lieliski der viņiem, jūsu specifiskās vajadzības var arī neapmierināt.

Kā atrast un izvēlēties labu hostinga pakalpojuma sniedzēju?

Būsim godīgi – ne visiem no mums paziņu lokā ir tīmekļa vietņu izstrādātāji vai citi speciālisti, kuri spētu ieteikt labu web hostinga pakalpojumu. Lielākajā daļā gadījumu web hostinga piedāvājumu medības parasti sākas ar meklējumu Google. Tomēr viss nav tik vienkārši, kā varētu šķist – web hostinga izvēle ietver visai daudz faktoru. Un ja ar to vēl nav gana, šo pakalpojumu sniedzēji savus piedāvājumus bieži vien mēdz ilustrēt ar kaudzi specifisku, iesācējam nepazīstamu terminu – bezmaksas hostings, asp.net hostings, virtuālie serveri (VPS), serveru noma, savs serveris, utt. Turklāt visu sarežģī arī hostinga pakalpojumu itin iespaidīgā cenu amplitūda.

Lai palīdzētu jums izvēlēties web hostingu, esam izveidojuši labāko standarta web uzturēšanas pakalpojumu topu. Tas ir objektīvs apkopojums, kas balstīts uz katras kompānijas vispopulārāko tarifu, kuru klienti izvēlas lielajā vairumā gadījumu. Protams, katrs no norādītajiem hostinga servisiem piedāvā arī citus pakalpojumus, kuri jūsu individuālajām vajadzībām, iespējams, būs vēl piemērotāki. Lai to noteiktu, mēs gan iesakām konsultēties ar kādu profesionāli.

Jāsaprot, ka katrs web uzturēšanas pakalpojums ir paredzēts kādam specifiskam mērķim. Lai nodrošinātu nevainojamu tīmekļa vietnes darbību pie lielāka apmeklētāju pieplūduma, ar standarta hostinga pakalpojumu, visticamāk, nebūs līdzēts – sistēmas resursu nepietiekamība var ievērojami paildzināt mājaslapas ielādes laiku, vai arī tā jūsu apmeklētājiem var nebūt pieejama vispār. Ja sagaidāt daudz apmeklētāju, iesakām izvēlēties virtuālā servera pakalpojumu. Tikmēr vizītkartes tipa tīmekļa vietnēm, privātiem blogiem vai mazo uzņēmumu vajadzībām standarta hostinga piedāvājumi varētu būt tieši laikā. Tomēr vēlreiz jāuzsver, ka katrs gadījums ir specifisks, tādēļ jautājumu par web hostinga izvēli tieši jūsu projektam vislabāk apspriest ar ekspertiem.

Novēlam jums atrast savam projektam vispiemērotāko web hostinga pakalpojumu!

Vienmēr palīdzēsim!

Ja jums ir radušies kādi jautājumi, vienmēr palīdzēsim jums! Tehniskais atbalsts bez brīvdienām!
0:00 – 24:00