Hostinga plāni un cenas

Hostinga plāni ir optimizēti jaunākajām satura vadības sistēmām (CMS) un interneta veikaliem: WordPress, Joomla, Drupal, Magento, OpenCart un citiem. Jūsu mājaslapa būs ātrāka, drošāka un stabilāka kā jebkur citur.

Virtuālie serveri

Kas ir virtuālais serveris jeb Virtual Private Server (VPS)? Tā ir tehnoloģija, kas nodrošina iespēju virtuāli “sadalīt” vienu fizisku serveri, katram atsevišķam virtuālajam serverim atvēlot noteiktu jaudu, cietā diska vietu un atmiņas apjomu. Izmantojot virtuālā servera pakalpojumu, par saprātīgu cenu iespējams iegūt sevišķi augstu servera veiktspēju.

Tīmekļa vietnes, kas tiek uzturētas uz virtuālā servera, pārējos virtuālajos serveros notiekošie procesi neietekmē. Virtuālajiem serveriem raksturīgi arī augsti drošības rādītāji, turklāt nav jāsatraucas par to, ka jūsu virtuālo serveri nejauši vai kaitnieciskos nolūkos varētu izmainīt citu VPS administratori.

VPS pakalpojumi ir lielisks risinājums mazo un vidējo uzņēmumu mājaslapu uzturēšanai. Citiem vārdiem – virtuālais serveris ir piemērots visiem tīmekļa pārziņiem, kuriem vajadzīgs īpaši nokonfigurēts serveris, bet nav nepieciešams tik daudz jaudas, lai nomātu izdalītu serveri.

Ieguvumi, izmantojot virtuālā servera hostinga pakalpojumu:

  • visaptverošas konfigurācijas un piekļuves iespējas;
  • personīgie web, FTP un e-pasta serveri
  • atsevišķa IP adrese, porti, filtri, maršrutēšanas noteikumi;
  • iespēja pievienot, rediģēt un dzēst sistēmas failus;
  • pilnīga procesu, sistēmas failu un lietotāju pārvalde;
  • nekādu ierobežojumu attiecībā uz web programmatūras uzstādīšanu.

Kā jau visiem hostinga pakalpojumiem, arī VPS gadījumā novērojama visai pamatīga cenu amplitūda. Parasti ikmēneša maksa virtuālo serveru pakalpojumiem veidojas atkarībā no izdalītajiem sistēmas resursiem, t.i., operatīvās atmiņas apjoma, procesora jaudas, kā arī cietā diska kapacitātes.

Visbiežāk, izvēloties virtuālo serveri, klientam tiek piedāvāts norādīt arī sev vēlamo operētājsistēmu. Izvēles iespējas gan ierobežo konkrētā pakalpojuma sniedzēja piedāvājums, un vairumā gadījumu tie ir dažādi Linux distributīvi, tostarp CentOs, Debian un Ubuntu. Minētās operētājsistēmas ir lieliski piemērotas web servera vajadzībām, jo tās izmanto salīdzinoši maz sistēmas resursu, kā arī ir pieejamas kā atvērtā pirmkoda programmatūra. Tikmēr operētājsistēma Windows Server tiek lietota ievērojami retāk, jo tās lietošanai nepieciešams iegādāties licenci.

Aplūkojot virtuālo serveru hostinga piedāvājumus, redzēsiet, ka atšķiras arī piedāvātie hostinga vadības paneļi. Ir pieejami gan komerciāli vadības paneļi, gan tādi, kas pieejami kā atvērtā pirmkoda programmatūra. Un, lai gan šeit pieejami daudz un dažādi risinājumi, kā visizplatītākos jāmin cPanel, Plesk, Parallels Pro Control Panel, ISPConfig un Kloxo.

Vienmēr palīdzēsim!

Ja jums ir radušies kādi jautājumi, vienmēr palīdzēsim jums! Tehniskais atbalsts bez brīvdienām!
0:00 – 24:00